Rekomendacje

Rekomendacja Polskie Towarzystwo Ekonomiczne
Rekomendacja Polskie Towarzystwo Ekonomiczne

W tym roku, jak poprzednio, zamierzam skorzystać z programu PIT.  Nie mam czasu na bieganie po urzędach w poszukiwaniu formularzy oraz nanoszeniu poprawek w przypadku błędów. Darmowy program PIT to szybkie i bezproblemowe wypełnienie rozliczenia podatkowego. Program informuje o błędach, umożliwia szybką ich korektę. Cieszę się, że program udostępniany jest za darmo. Polecam wszystkim którzy cenią swój czas.

Anna Nowak, Radca Prawny

Niejednokrotnie miałem problem z wypełnianiem poprawnie zeznania PIT. Ponieważ przeważnie dużo mam różnych odliczeń zdarzało się, że musiałem dokonywać korekt z powodu niewielkich pomyłek. Od  kiedy zacząłem używać ten program PIT wypełnianie PIT stało się jasne i proste. Ten program prowadzi mnie przez całość,  pilnując abym nie popełnił błędu. Jest jednym z nielicznych, które poprawiają moje zeznanie jeśli np. wpiszę za duże odliczenie kwoty darowizny od dochodu.  Polecam go każdej osobie, która chce wypełnić zeznanie PIT szybko i bez błędu.

Przemek Łuszcz, Przedsiębiorca z Gdańska

Dla mnie rozliczenie podatku PIT  co roku wiązało się z dodatkowym stresem. Nie mogłem się połapać w tym wszystkim, było to dla mnie trudne i skomplikowane. Wszystko się zmieniło gdy rok temu rozliczenie  zrobiłem w programie PIT. Teraz wiem, że wypełnianie podatku PIT może przebiegać łatwo, szybko i przyjemnie.

Piotr Chojnicki, Student

Odkąd używam darmowego programu PIT  nie mam problemów z moim rocznym rozliczeniem. Wypełnienie formularza z programem jest proste i intuicyjne, nie zajmuje czasu, zazwyczaj zajmuje kilka chwil.  PIT nie musi być składany osobiście w Urzędzie Skarbowym. Mogę wydrukować dokument, włożyć do koperty i wysłać. To wygodne rozwiązanie i takiego właśnie poszukiwałem.

Andrzej Michalski, Sprzedawca

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Powiadom znajomego

Powiadom swojego znajomego o bezpłatnym programie do wypełniania PIT Poniżej udostępniamy formularz dzięki, któremu możesz szybko i prosto poinformować swoich...

Zamknij