Polityka prywatności

Właściciel strony www.programpit.net zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego użytkownika strony www.programpit.net obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na tej stronie..

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie mogą naruszać podstawowej zasady: Właściciel strony www.programpit.net nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych użytkowników strony www.programpit.net

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisu www.programpit.net

Dane Osobowe

Podczas korzystania z zasobów strony www.programpit.net możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza kontaktu lub powiadom znajomego. Dane, o które będziesz proszony, to imię i nazwisko oraz adres e-mail.

Niezapowiedziane Wiadomości

Właściciel strony www.programpit.net zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości Właściciel strony www.programpit.net rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisów, usług i produktów (np. zmiany, promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez klientów lub partnerów Właściciela strony www.programpit.net

Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych Właściciel strony www.programpit.net.
Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.

W przypadku pytań czy uwag użytkowników dotyczących warunków korzystania ze strony czy ochrony prywatności, prosimy o przesłanie poczty elektronicznej na adres: info@programpit.net

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pobierz program PIT

Zamknij